8.6.2012

8. června 2012 v 11:59 |  D e n í k
Zase jsem se jednou dostala na net. Zrovna se uzavírají známky a já na naši učitelku: "Paní učitelko, když jsem tu na ten test nebyla, tak ho už nemusím psát?", odpověděla, že nemusím. A já: "Já bych si ho ráda napsala." Na co jsem myslela, když jsem to říkala? Dneska jsem to nepsala, možná na to zapomněla.
Konečně pátek, asi si teď hodně lidí oddechlo, co? Těšíte se vůbec na prázdniny? Mě už ta prvotní natěšenost úplně opustila. Nemám vůbec žádné plány. Teď, když mi nejde net a nestihnu přepověď počasí (upřímně se ji ani nesnažím zastihnout) to špatně tipuju. Obléknu se na zimu a je vedro (já celá v černém). A dneska zase obráceně...a navíc mě rozčiluje, že nemůžu v klidu psát. Na jiných komplech se na blog nikdy nepřihlašuju (málokdy) a ten učitel tady furt obchází...bych mu nejraději něco řekla!
A rada nakonec: půjčujete svým sourozencům skoro všechno? Nedělejte to! Zvyknou si na to, budou nadávat, když jim jednou něco nepůjčíte, budou nevděční, protože to budou považovat za samozřejmost a taky vám kdeco ztratí. Vykašlete se na to. Osobně už toho mám plné zuby. Zvlášť proto, že když něco potřebuju já, tak "Neumím, nemám, neudělám, nemám čas ahoj."
 


Komentáře

1 ...Jajinka... | Web | 17. června 2012 v 10:17 | Reagovat

Jo u nás se taky uzavíraly známky a ještě jsme psali z Angliny, ale naštěstí k mému údivu dopadla výborně ^^. Předpovědi počasí se taky úspěšně vyhýbám a pak jdu ven v sandálkách, odpoledne prší a já jsem zmoklá XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama