Září 2012

29.9.2012 | Já vs. Flashka

29. září 2012 v 23:29 D e n í k
Ahoj ^^
Původně jsem neměla v plánu jít na blog. Spala jsem 12 hodin, probudila se v 1 odpoledne a z postele jsem vylezla až v 5 večer. Nebylo mi zrovna nejlíp. Ale když jsem tam ležela, tak mě napadlo, jak vyřešit můj problém s místem. Mám přece flashku (přesně teď nevím, ale je tam přes 10 GB) a celkem dost volných DVD.
Celá natěšená jsem teda hledala flashku, a když jse ji našla, tak jsem šla zase celá natěšená, tentokrát k počítači. Ale pak jsem zjistila, že mi to nejde zkopírovat. A přitom to nebyly moc velké soubory (do 200 MB). Už jsem z toho opravdu začínala mít nervy, pořád mi to ukazovalo: Cesta je příliš hluboká. Já a flashky (a tiskárny) se nemáme moc v lásce. Nakonec jsme to ale překonaly, zjistila jsem, že ty soubory musím "odblokovat", což jsem teda nikdy předtím nedělala. Ale teď mi to jde v poho. Takže teď stahuju jako divá. Určitě na všechno potom napíšu recenzi.
A když už jsme u blogu, tak jsem změnila vzhled. Předělala jsem menu a barvy, ale kombinace barev zůstala stejná.

23.9.2012 | Živá a dokonce i zdravá...

23. září 2012 v 21:04 D e n í k
Pardon, že jsem tu nebyla a neodepisovala...udělám to nejspíš zítra. Byla jsem nemocná, ale to není výmluva! Trochu jsem předělala menu, jsem s ním pořád nespokojená a mám pocit, že jsem ho vůbec nevylepšila. Ještě to budu měnit. Chtěla jsem, aby byly moje oblíbené blogy líp vidět a aby ty odkazy na rubriky nebyly úplně první...ale vypadá to divně! Chtít můžu, že?
Jinak se zase pustím do anime NANA. Nikdy jsem ho ještě neviděla úplně celé...zaregistrovala jsem se na shirai.cz, kde to myslím je, nejsem si jistá - není, teď jsem se dívala - ale stejně, zapomněla jsem, ne heslo, ale rovnou přezdívku, pod kterou jsem se tam zaregistrovala! Takže se zítra budu snažit vzpomenout si...
Další věc, která mě trochu tíží je, že poslední dobou mám o víkendu večer takovou chuť na sladké. Vždycky toho tolik sežeru (nejen sladké, všechno možné) :/ Skoro až je mi špatně. Dneska večer, během 1-2 hodin - 4 krajíce toast. chleba s nutelou, rohlík s nutelou a játra na cibulce s rýží (celkem dost). Vím, že nemám hlad ale musím si něco dát. Sice se nepřežírám, ale necítím se po tom úplně ok. Divné je, že když si ráno stoupnu na váhu, tak ji mám na desetiny stejnou jako předtím...(ty desetiny, protože máme digitál. váhu, která to váží trochu přesněji).
A ještě jedna věc. Sledujete Česko Slovensko má talent? Té Lucky je mi trochu líto, co tam provádějí s těma jejíma písničkama, nikdy bych tam s její písničkou nešla. To je všechno, co jsem chtěla napsat, takže bye bye :)
A pak, že mi dělá problém napsat dlouhý článek. Sice píšu o kravinách, ale jakmile se rozepíšu, tak jedu :D

16.9.2012 | Co a jak?

16. září 2012 v 15:04 D e n í k
Řekla jsem častěji? Ale ono to v podstatě je častěji. 2 články během 16 dnů je pokrok :)
Původně jsem plánovala napsat článek na tt, ale ta témata jsou poslední dobou hrozné a "Já věřím na víly! A jo a jo a jo!" není o nic lepší. Náladu mi nelepší ani moje rýma a bolest hlavy. Během tohoto víkendu jsem zatím vypila x litrů čaje, spotřebovala dva balíčky kapesníčků a zrovna si měřím teplotu...
Ale má to i výhody, nikdo mi nenadává, za to, že se jen válím a nic nedělám. A ani nemůžou, protože fakt něco dělám. Učím se do školy - stejně s tím za chvíli seknu a sednu k telce, budou dávat Nekecej a pádluj, tak se na to půjdu mrknout. A jak se dívám, tak by to už mělo začínat, takže si ještě zajdu pro jídlo a jdu se dívat...
W. T.

1.9.2012 | Shrnutí prázdnin

1. září 2012 v 16:49 D e n í k
Tak jsem se rozhodla, že se pokusím ten blog aktualizovat trošku častěji a uvidíme.
Během prázdnin:

Se stalo hodně věcí! Ale nejdřív: omluva (klidně tento odstavec přeskočte, je ze všech nejnudnější), že jsem tu tak dlouho nebyla! S tím internetem to bylo tak: Ke kamarádkám jsem jít nechtěla - přece jenom, tam vám furt čumí přes rameno a o tomto blogu nikdo neví a na placený se mi nechtělo (vlastně ani o žádném v našem městě nevím - ano mohla jsem se zeptat, já vím). Pak o prázdninách jsem se teda rozhodla najít jiný způsob - našla. Ale když jsem se tam dostala, tak jsem zjistila, že jsem zapomněla heslo! Mimochodem - nevzpomněla jsem si na něj vůbec. To není tak zlé, ale já taky využila všechny tři pokusy v přesvědčení, že "teď už to prostě musí vyjít" -_-" (to raději nechám bez dalšího komentáře). Takže další možnost přihlášení až za hodinu, a tak dlouho jsem tam být nemohla, spěchala jsem na setkání s kámoškou. Nakonec jsem se na to vysrala, protože jsem tím byla otrávená. A tušila jsem, že se to u nás brzy zapojí.

Přeštěhovali jsme se. To je ten hlavní důvod, proč se to období bez internetu tak prodloužilo! Tohle stěhování bylo šílené! Až při stěhování zjistíte, kolik máte věcí! Já jsem ten typ, že bych plno věcí prostě povyhazovala (zvlášť ty, co nejsou moje :D). Víte, jak je teda těžké vyjít s někým, kdo si 10 let schovává účtenky od kola? (Když jsem to zjistila, nechtěla jsem tomu věřit :D!).
Velká část balení probíhala takto: "Můžu to vyhodit?"...."NE! Proč bys hned všechno vyhazovala?! Jednou se nám to může hodit." Vím, že hodně věcí se "může hodit" ale panebože, co se starým cvičicím strojem, na kterém nikdo necvičil dobrých deset let (cvičil na něm vůbec někdy někdo?...) ? Samozřejmě toho bylo mnohem víc. Opravdu jsem se snažila, abychom se zbavili co nejvíc starých a nepotřebných věcí. Myslím, že se mi to celkem povedlo :) Já jsem se překvapivě vlezla do 5-6 menších krabic a jednoho pytle. Což je na mě úžasný.
Taky jsme vyhodili nějaký ten nábytek. Dost jsem přemýšlela, kam ho vyhodit. Nakonec jsme ho nechali u popelnic, ve víře, že by se to mohlo cigánům hodit. Stálo to tam ani ne dvě hodiny a už to tam jedna ženská obhlížela a do několika dnů všechno zmizelo :D Nezklamali. + dvě menší sedačky si vzaly nějací pracovníci, kteří tam něco opravovali a neměli vzadu v dodávce nic, na co by si mohly sednout.
----- Ta to byly moje prázdniny :)

Jinak, za ten celý půlrok, co jsem tu nebyla se stalo ještě pár věcí: Jsem zase o rok starší!

Mimochodem, pamatujete, jak jsem na starém blogu psala, že bych si chtěla propíchnout ucho? Tak jsem vám o tom zapomněla napsat (ano skutečně se musím pochlubit i takovou kravinou). Už ho mám dávno propíchlé. Momentálně zvažuji 4. dírku :)
Bylo to celkem drama, protože se štítím i píchnutí jehlou do prstu. Chvliku to trvalo než jsem se k tomu odhodlala. Jednoho pěkného dne jsem si jen tak koupila naušnici. Tak mě napadlo, že si k tomu koupím i tu dutou jehlu. Měla jsem z toho skvělý pocit, ale když jsem potom slyšela: "Tak pojď, jdeme na to." Zmocnil jsem mě strach a zase se projevila moje tendence odkládat nepříjemné věci na věčné zítra. Zítra, zítra, zítra.... Ale můj sourozenec, který mi to měl píchnout, tu jehlu otevřel, řekl nehýbej se a už to bylo. Bylo to fakt rychlé, neměla jsem ani dost času na větší protest :) Vůbec to nebylo tak hrozné, jak jsem si myslela. Akorát při tom nandávání náušnice se mi trochu zatočila hlava, tak jsem si musela na chvíli lehnout. Teď už ale hrdě nosím třetí náušnici. Vím, že je blbé psát o takové kravině celý odstavec...

To je zatím všechno, o čem jsem chtěla napsat, protože nechci psát slohovky o hovadinách...mám takový pocit, že už se mi to povedlo.