Říjen 2012

Vánoce [My wishlist]

11. října 2012 v 16:32 R o k • 2 0 1 2
Tak jsem si řekla, že si pro sebe sestavím list, co ano a co ne na Vánoce. Ale nakonec z toho vznikl celkový seznam všeho, co bych chtěla :) A protože je tam dost odkazů na net, tak si to napíšu sem - doma se o Vánocích raději momentálně nezmiňuji (rodiče přece milují, když je dítě otravuje s Vánoci už na začátku října! :D), ale Vánoce mám opravdu ráda a vždycky se na ně těším jako malé děcko! I když vím, že nejsme zrovna moc při penězích (ale blýská se na lepší časy) a tyto Vánoce nejspíš nebudou o moc bohatší než ty minulé, tak si pro sebe píšu seznamy za x tisíc, i když moc dobře vím, že dostanu jen něco málo z toho. Snít můžu :)

Co ANO:
Knihy - knihy já ráda. Seznam všech knih, které chci by byl až moc dlouhý (možná si ho někdy udělám) a pořád tam něco přibývá (a kdybych si je fakt všechny koupila, bylo by na místě pořídit si společně s nimi i domácí knihovnu :D). Japonsko-český slovník - jakmile budou peníze, je první na seznamu. Kruh, Spirála, Smyčka od Kodžiho Suzukiho - na toto rozhodně napíšu recenzi. Kruh a Spirálu už jsem četla (klidně to udělám znovu) a byla jsem tím maximálně nadšená, proto to chci mít doma (opravdu se mi líbí představa, že něco takového vlastním). Slovník nespisovné češtiny - vždycky je dobré být v obraze :) A když už, tak bych chtěla zároveň i Slovník spisovné češtiny. Nějakou učebnici angliny. Ta, kterou mám je opravdu teňučká a moc tam toho není. A další díl mangy, kterou teď kupuji. Už mám asi 3-4 díly. Teď někdy měl vyjít další.
Nákupy - mám vyhlédnutých pár internetových obchodů, kde bych si chtěla nakoupit. Puncochomanie - některé kousky se mi opravdu líbí a brala bych je hned všemi deseti ^^ Nikdy jsem žádné nadkolenky neměla, tak to chci změnit. Myslím, že si to s mou postavou můžu dovolit. Japanfashion - kdybych mohla, tak to celé vykoupím. Vždycky mě ale naštve, když tam projíždím zboží, narazím na něco pěkného a vpravo je napsáno vyprodáno. Proč to teda nedají pryč? Chtěla bych hlavně nějaký svetřík a mikiny.
Už hodně dlouho chci vysoké conversky (pro představu obrázek ZDE). Co jsem tak četla, tak někteří psali, že je to hnus. No já bych je brala hned!
Hudba - už jsem někde psala, jak moc chci vlastnit "origoš cédéčka" do gazeťáků? :D Teď vážně, opravdu je chci. Jenom za pár CD jsem ochotná platit a tyto mezi ně rozhodně patří.
Peníze - mě rozhodně neurazí. Musím říct, že by to vůbec nebylo špatné. Peníze mám taky ráda :)

Co ROZHODNĚ NE:
Oblečení podle výběru někoho jiného - jsem až nechutně vybíravá, co se týče oblečení (zvlášť bot, triček a mikin). Jediný, kdo mi dává oblečení podle jeho výběru a nevadí mi to, je jedna moje příbuzná, která se mi nejednou trefila do vkusu. Kousky od ní patří k mým nejoblíbenějším. No kdo by to do ní řekl, že?

Pokud si ještě na něco vzpomenu, tak to připíšu.